- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

MKS już pracuje!

We wtorek drużyna seniorów rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej! Na pierwszym treningu stawili się wszyscy ludzie trenera Ganowicza.

Treningi na boisku rozpoczęliśmy prawie w komplecie, za wyjątkiem Patryka Mosia, który trenuje indywidualne na siłowni pod czujnym okiem Dariusza Barana!

Pierwszy trening w tym roku odbył się na hali Kampusu Stobrawa.

Łukasz Ganowicz: Podczas tego spotkania podsumowaliśmy okres przejściowy. Jestem zadowolony z pracy moich zawodników, która była monitorowana na bieżąco. Ich dobrą robotę potwierdziły testy wydolnościowe, które odbyły się w środę. Czwartek, piątek i sobota to dni, w których będziemy gościli zaproszonych zawodników z roczników 2004 i młodszych. Od przyszłego tygodnia zaczynamy wchodzić z każdym dniem na coraz wyższe obciążenia. Cieszę się również, że klub zapewnił nam tygodniowy obóz, na tym poziomie jest to dodatkowy bonus i duży luksus. Musimy ten okres solidnie wykorzystać treningowo oraz na scaleniu drużyny. Ważne dla mnie jest abyśmy ten ciężki okres przeszli w zdrowiu. 

Pierwszy sparing zagramy u siebie ze Stalą Brzeg 20 stycznia, na który już dziś serdecznie zapraszamy!