- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Rozpoczynamy granie w 2024 roku!

W najbliższą sobotę rozegramy pierwszy mecz w 2024 roku! Będzie to co prawda tylko gra kontrolna z czwartoligową Stalą Brzeg, jednak nie możemy się doczekać aby zobaczyć naszych chłopaków w akcji!

Mecz zostanie rozegrany na sztucznym boisku Kampusu Stobrawa w Kluczborku, start 11:00. Na ten sparing swój przyjazd do Kluczborka zapowiadają kibice brzeskiej Stali, co doda temu meczowi jeszcze większych rumieńców! 

Nasza ekipa trenuje w komplecie i wszyscy będą do mojej dyspozycji mówi trener Łukasz Ganowicz. Cieszy mnie, że praca przebiega według założonych celów. W sparingu tym zobaczymy dwóch lub trzech testowanych zawodników. Oby dziadek mróz pozwolił rozegrać to spotkanie, podsumował trener Ganowicz. 

Patrząc na prognozy to są one optymistyczne, więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić naszych kibiców!

Do boju MKS!