KADRA MKS KLUCZBORK, WIOSNA – SEZON 2022/2023

mkskluczbork.pl

Kadra MKS Kluczbork, sezon 2022/2023 – wiosna.

Górny rząd od lewej: Nataniel Szota, Alan Jaworski, Radosław Krzyśków, Kamil Nykiel, Bartosz Włodarczyk, Mateusz Lechowicz, Marcin Przybylski, Adrian Błaszkiewicz, Mateusz Chmielowiec

Rząd środkowy: Piotr Dachowski (Kierownik drużyny ), Natalia Dzięgielewska (fizjoterapeutka) Tomasz Mirowski, Michał Płonka,  Bartosz Pańtak, Jan Szpaderski, Wojciech Dziwiński, Szymon Gniełka, Kacper Paszkowski, Patryk Moś, Szymon Witek, Marko Zawadą, Dariusz Baran (fizjoterapeuta)

Dolny rząd: Dominik Lewandowski, Dawid Beger, Wiktor Nahrebecki, Witold Sobótka (lekarz), Waldemar Sosin (prezes MKS Kluczbork), Krzysztof Stodoła (trener bramkarzy), Tomasz Chatkiewicz (trener), Michał Honc (trener), Krzysztof Napora, Daniel Błędowski, Kamil Lewandowski

Brakuje: Szymon Kawka (fizjoterapeuta)