KADRA MKS KLUCZBORK – JESIEŃ 2023/2024

 

 

Fot.  Jakub Wall /mkskluczbork.pl

 

Kadra MKS Kluczbork – runda jesienna 2023/2024

Górny rząd od lewej: Bartosz Włodarczyk, Kacper Paszkowski, Marko Zawada, Mateusz Lechowicz, Michał Maj, Marcin Przybylski, Patryk Tuszyński, Maksymilian Nowak

Rząd środkowy od lewej: Piotr Dachowski (kierownik drużyny), Tomasz Mirowski, Jakub Trojanowski, Michał Płonka, Miłosz Jaskuła, Marcin Kaczmarczyk, Dariusz Szczerbal, Patryk Moś, Dawid Rachel, Filip Wienczek, Szymon Kawka (fizjoterapeuta)
Dolny rząd od lewej: Neison Antunes Pereira, Krzysztof Napora, Dominik Lewandowski, Krzysztof Stodoła (trener bramkarzy), Łukasz Ganowicz (trener), Michał Honc (asystent trenera), Dariusz Baran (fizjoterapeuta), Waldemar Sosin (prezes), Kamil Lewandowski, Patryk Wiszniowski
Na zdjęciu brakuje: Nataniel Szota, Witold Sobótka (lekarz), Natalia Dzięgielewska (fizjoterapeuta)