Kadra MKS – jesień 2021/22

Górny rząd od lewej: Nataniel Szota, Norbert Leśniak, Adrian Błaszkiewicz, Beniamin Glinka, Mateusz Skibiński, Adrian Wojnarowski, Lucjan Zieliński, Marcin Przybylski, Kamil Nykiel, Patryk Woźniak, Miłosz Paradowski.

Środkowy rząd od lewej: Jakub Misiak, Dominik Lewandowski, Denis Smolarek, Michał Mocarski, Jakub Grzesiak, Tomasz Domagała, Filip Kukla, Marcel Jaszczyk, Miłosz Staszkiewicz, Mateusz Chmielowiec, Piotr Dachowski (kierownik drużyny).

Dolny rząd od lewej: Mateusz Szalek, Adam Huć, Dawid Begar, Krzysztof Stodoła (Trener bramkarzy), Małgorzata Rak (Trener przygotowania motorycznego), Waldemar Sosin (Prezes klubu), Tomasz Kazimierowicz (Trener), Dariusz Baran (Fizjoterapeuta), Patryk Moś, Jakub Szaniec, Szymon Witek.

Na zdjęciu brakuje Lekarza klubowego – Witolda Sobótki.