AKTUALNA KADRA

WIOSNA 2020

Górny rząd od lewej: Kamil Nykiel, Aleksander Jelonek, Patryk Palat, Łukasz Szukiełowicz, Paweł Gierak, Michał Mazur, Adam Orłowicz, Kamil Witkowski

Środkowy rząd od lewej: Dariusz Baran (fizjoterapeuta), Krzysztof  Stodoła (trener bramkarzy), Dustin Janik, Patryk Marczyński Paweł Baraniak, Bartosz Jeziorowski, Jakub Szymański, Norbert Jaszczak, Bartosz Włodarczyk, Grzegorz Gadecki Kamil Nitkiewicz, Piotr Dachowski (kierownik drużyny)

Dolny rząd od lewej: Kamil Jurasik, Jakub Witek, Aleksander Kowalski, Piotr Grzyb (drugi trener), Waldemar Sosin (prezes), Jan Furlepa (trener), Bartosz Szepeta, Jakub Ryś, Miłosz Paradowski

JESIEŃ 2019
Górny rząd od lewej: Jakub Mendel, Kamil Kaczor, Marcin Jantos, Paweł Gierak, Kamil Nykiel, Michał Mazur, Adam Orłowicz, Arkadij Herasymow

Środkowy rząd od lewej: Piotr Dachowski (kierownik drużyny), Małgorzata Rak (trener przygotowania motorycznego), Kamil Jurasik, Łukasz Szukiełowicz, Krzysztof Stodoła, Jakub Szymański, Bartosz Włodarczyk, Patryk Palat, Norbert Jaszczak, Dariusz Baran (fizjoterapeuta), Witold Sobótka (lekarz)

Dolny rząd od lewej
: Jakub Ryś, Kamil Nitkiewicz, Grzegorz Gadecki, Piotr Grzyb (drugi trener), Waldemar Sosin (prezes zarządu), Dariusz Surmiński (trener), Bartosz Szepeta, Denis Luptak, Adrian Kowalski