- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Piątkowy mecz Lechią Zielona Góra zakończy ligowe zmagania w tym roku!

W piętek przed własną publicznością MKS zakończy ligowe garnie w tym roku! Naszym przeciwnikiem będzie Lechia Zielona Góra!

W pierwszym spotkaniu tego sezonu w Zielonej Górze wygraliśmy 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Marcin Przybylski! Marcina co prawda nie ma już w szeregach biało-niebieskich, ale jest drużyna, która potrafi walczyć i wygrywać!

Walkę do końca pokazaliśmy w ostatnim meczu w Goczałkowicach, kiedy to decydującą akcję przeprowadziliśmy w 88 minucie. Do tego wyborną okazję do podwyższenia wyniku miał Dawid Rachel, jednak naszemu młodemu napastnikowi brakło trochę szczęścia. Jesteśmy przekonani, że Dawid w tym roku zdobędzie gola w ostatnim meczu.

Co do drużyny przeciwnika, to rywal bardzo wymagający. Na czele tego zespołu od lat stoi trener Sawicki, bardzo charyzmatyczny człowiek. Zielonogórzanie mają swoje aspiracje i zapewne przyjadą do “miodowego grodu” głodni zwycięstwa. My jednak chętnie poczęstujemy ich naszym wybornym miodem, a 3 punkty skonsumujemy sami!

Nasz najbliższy przeciwnik po 17 kolejkach zgromadził na swoim koncie 28 punktów i zajmuje w ligowej tabeli 5 miejsce! Ostatnie ligowe spotkanie zakończyli remisem 2:2 z rezerwami Rakowa, ale nie raz się mogliśmy przekonać, że w naszej lidze wygrać może każdy z każdym.

Na ten mecz wyjdziemy zapewne mocno zmotywowani i będziemy chcieli zakończyć ten rok zwycięskim meczem przed własną publicznością! Naszemu trenerowi również nie brak charyzmy i ambicji aby powalczyć o coś więcej!

Trener Łukasz Ganowicz: Chcemy zagrać dobre i skuteczne spotkanie. W skupieniu przygotowujemy się do tego meczu, aby zakończyć ten rok w dobrych nastrojach. Ważne jest to aby mieć lidera “na horyzoncie, a nie za górami “, bo wiemy jaki jest układ ostatniej kolejki w tym roku i do tego absolutnie potrzebne jest jedna rzecz- ZWYCIĘSTWO !!! (Lider Rekord zagra na wyjeździe z wiceliderem Śląskiem II Wrocław)

Po ostatnim meczu Trener Łukasz Ganowicz powiedział: Karawana jedzie dalej! Oby dobrze zakończyć tegoroczną podróż i zakończyć ją na podium!

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na Stadion Miejski w piątek, o godzinie 17:00! Ubierzcie się ciepło i przyjdźcie wesprzeć MKS dopingiem! Razem pokażmy, że należy się naszemu Klubowi godne zakończenie tego ligowego grania!

Zapraszamy serdecznie i mówimy do boju MKS!