- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Sparing numer 5, przeciwnikiem będzie Victoria Częstochowa!

W środowy wieczór rozegramy kolejny mecz kontrolny, a naszym przeciwnikiem będzie czwartoligowa Victoria Częstochowa!

Po ciężkim zimowym zgrupowaniu, którego momentem kulminacyjnym był wygrany 2:0 mecz z drugoligową Skrą Częstochowa, teraz czeka na nas kolejny przeciwnik spod Jasnej Góry!

Mowa o czwartoligowej Victorii Częstochowa, w której szeregach grają nasi byli zawodnicy Adrian Błaszkiewicz i Daniel Błędowski. Adriana na boisku nie zobaczymy, gdyż uraz uniemożliwia mu grę w tym meczu. Nasi najbliżsi przeciwnicy zajmują 4 miejsce w grupie I, a do lidera tracą cztery punkty.

Adrian Błaszkiewicz: W środę czeka nas prawdziwa weryfikacja formy na tle wyżej notowanego rywala. Do tej pory w meczach sparingowych nie zaznaliśmy smaku porażki, a mecze toczyły się pod nasze dyktando. Teraz spodziewamy się bardzo trudnego meczu i chcemy zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Ubolewam ponieważ długo wyczekiwałem tego sparingu, lecz będę musiał oglądać go zza lini bocznej, ponieważ nabawiłem się urazu stawu skokowego i dopiero zaczynam indywidualne treningi.

Nasz zespół łapie świeżość i mecz z Victorią będzie kolejną okazją do zgrania drużyny i aby każdy poczuł meczowy rytm.

Trener Łukasz Ganowicz: Celem spotkania będzie ulepszanie skuteczności w grze obronnej i ataku. Będziemy też chcieli podnosi intensywność naszej gry, a co najważniejsze cała kadra wyrówna minuty bo ostatnio graliśmy 70/20.

Także zapraszamy na to spotkanie, środa 14.02, godzina 18:30. Mecz zostanie rozegrany u Jakuba Błaszczykowskiego – jego rodzinnej miejscowości Truskolasach!

Do boju MKS!