- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Sparing numer 4, zagramy ze Skrą Częstochowa!

W sobotę nasza drużyna rozegra kolejną grę kontrolną, a naszym przeciwnikiem będzie drugoligowa Skra Częstochowa! To spotkanie będzie ostatnim akcentem kończącego się zgrupowania naszej drużyny!

 

Po intensywnym obozie sportowym MKS Kluczbork powraca na boisko, gotowy na kolejne wyzwania. Już jutro nasz zespół w kolejnym sparingu, stanie do starcia z mocną ekipą Skry Częstochowa.

Po dniach ciężkiej pracy i solidnych treningach, zawodnicy MKS-u Kluczbork gotowi są na sprawdzenie swoich umiejętności na tle mocnego zespołu. Każdy z nich podczas tego zgrupowania pracował ciężko, by udowodnić swoją wartość i zabezpieczyć miejsce w pierwszym składzie na nadchodzące mecze ligowe.

Skra Częstochowa, będąca znanym i szanowanym przeciwnikiem, nie będzie łatwym rywalem dla naszej drużyny. Jednak MKS Kluczbork gotowy jest na wyzwanie i zamierza pokazać swój potencjał na każdym kroku.

Częstochowianie są na ostatniej prostej przed ligą, w przeciwieństwie do naszego zespołu, który ma za sobą tygodniowe zgrupowanie. Dwa treningi dziennie, do tego poranny rozruch zapewne weszły w nogi naszym chłopakom. Po to jednak pracujemy, aby być gotowym na nadchodzące mecze ligowe.

Krótka seria z trenerem Łukaszem Ganowiczem:

red. Jakie założenia postawił drużynie Pan przed jutrzejszym meczem?

Ł.G. Cel jest jeden, skorygować błędy z ostatniego sparingu, nad którym pracowaliśmy cały tydzień.

red. Wiadomo, że jesteśmy po ciężkim obozie, zapewne będzie miało to wpływ na naszych chłopaków.

Ł.G. Każdy obóz jest wymagający, zawodnicy cały tydzień mono i co najważnieszje w zdrowiu go przepracowali. Jako trener jestem bardzo zadowolony z ich pracy, zaangażowania oraz z tego jak funkcjonują jako grupa.

Do tej pory rozegraliśmy trzy mecze kontrolne, dwa zakończyły się zwycięstwem – Stal Brzeg (1:0) i z GKS-em Bełchatów (2:1). Z kolei z pierwszoligową Odrą Opole przegraliśmy (0:5).

Jak zaprezentujemy się na tle przeciwnika i jak będzie wyglądała nasza gra przekonamy się już jutro.

Czekajcie na wieści z Loretańskiej, początek spotkania 11:00 w Częstochowie!