- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Zimowe ładowanie baterii w toku!

Nasi trzecioligowcy obecnie trenują w ramach zimowego zgrupowania! Treningi odbywają się na kluczborskich obiektach, a warunki do tego są idealne!

Odwiedziliśmy dziś naszych chłopaków na półmetku trwającego obozu zimowego. Podczas popołudniowego treningu po rozgrzewce zawodnicy zostali podzieleni na dwa zespoły i rozegrali grę wewnętrzną. Walka, rywalizacja fair play i zaangażowanie widoczne było jak na dłoni. Mogliśmy obserwować dużo szybkich i składnych akcji zakończonych pięknymi bramkami! 

Trener Łukasz Ganowicz: Stworzono nam super warunki do treningu. Jesteśmy skoszarowani na naszych obiektach, co pozwala nam w komfortowych warunkach przeprowadzać treningi, analizy, a także jeszcze bardziej scementować drużynę! Zgrupowanie przebiega zgodnie z palnem, moi zawodnicy wykonują dobrą robotę i najważniejsze, że dopisuje nam zdrowie.

Plan pracy naszej drużyny jest napięty, bo już 7:30 jesteśmy w terenie, a kończymy wspólną kolacją. Dużo analizujemy, również jest czas na regenerację po trudach całego dnia.

Zgrupowanie zakończymy w sobotę, meczem z drugoligową Skrą Częstochowa! Mecz odbędzie się w Częstochowie o godzinie 11:00!