- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Przed nami sparing numer dwa, a rywalem GKS Bełchatów!

Już jutro rozegramy drugie spotkanie kontrolne, a naszym przeciwnikiem będzie trzecioligowy GKS Bełchatów! Mecz ten zostanie rozgrany w Bełchatowie!

Nasz najbliższy rywal to drużyna grająca również na trzecioligowym poziomie. Obecnie “Brunatni” zajmują w swojej dywizji trzecie miejsce.

Nasz zespół wygrał swoje pierwsze sparingowe starcie ze Stalą Brzeg 1:0, wynik spotkania ustalony został w 70 minucie, autorem gola był Bartosz Włodarczyk. Jutrzejszy przeciwnik będzie zdecydowanie bardziej wymagający i zobaczymy jak na tle tej drużyny zaprezentuje się zespół Łukasza Ganowicza.

Na chwilę obecną nasza “kapela” stroi się i testuje. Trener Łukasz Ganowicz zdradził nam, że w jutrzejszym meczu zobaczymy dwóch zawodników testowanych, którzy już zaprezentowali się w meczu z Brzegiem – to tyle co do nowych nazwisk.

Warto nadmienić, że bełchatowianie rozegrali dwa sparingi i oba mecze przegrali. Jednak warto podkreślić, że mierzyli się z przedstawicielami zaplecza Ekstraklasy, kolejno z Wisłą Płock (porażka 2:4) i z Górnikiem Łęczna (porażka 0:2).