- AKADEMIA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Akademia MKS Kluczbork – sytuacja na kolejkę przed końcem rundy!

Słów kilka o sytuacji w Akademii MKS Kluczbork! Za tydzień koniec rozgrywek, a sytuacja w poszczególnych grupach przedstawia się następująco!

Juniorzy Starsi prowadzeni przez trenera Dariusza Surmińskigo, pokonali w ostatnim ligowym spotkaniu na wyjeździe w Łubnianach tamtejszy LZS Śląsk 3:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Adrian Pacholak, Maciej Sitek i Stefan Doloskan. Ta wygrana na chwilę obecną dała nam drugie miejsce w lidze premiowane awansem. Na naszym koncie mamy 25 punktów, to tyle samo co NKS start Namysłów i Swornica Czarnowąsy, pierwszy w tabeli jest MKS Gogolin z dorobkiem 28 punktów. Za tydzień ostatnia kolejka i okaże się kto spośród tych drużyn uzyska awans do Ligi Makroregionalnej! Czekają nas niezwykle emocjonujące mecze. Nasz zespół będzie gościł Polonię Nysa, mecz 11.11.2023 o 10:00, serdecznie zapraszamy!

Juniorzy Młodsi po walce ulegli Stali Brzeg 3:2. Cel którym było utrzymanie został osiągnięty i w nową rundę ruszamy z nowymi nadziejami. Za tydzień ostatni mecz w Nysie, gdzie pojedziemy powalczyć o 3 punkty!

Trampkarze prowadzenie przez Kamila Kamienika i Dawida Pacholaka wygrali swoje spotkanie 2:1! Pokonali na wyjeździe UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY. Bramki dla nas zdobyli: Hubert Drygała i Dorian Guzikiewicz! Nas zespół zajmuje w tabeli drugie miejsce i za tydzień ostatni mecz na własnym terenie rozegramy z LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE! 

Wszystkim zespołom życzymy jak najlepszej gry w ostatnich meczach tej rundy!

Podsumowanie tego co dzieje się w naszej Akademii MKS Kluczbork i rozmowa z jej Koordynatorem Piotrem Grzybem niebawem!

Do boju MKS!