- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

W piątek zmierzymy się z Raków II Częstochowa!

Drużyna Rakowa II Częstochowa zagości przy sportowej 7 już w piątek. Tym razem drużyna spod Jasnej Góry znajduje się w dolnej części tabeli, a mecz ze Starowicami pokazał, że o punkty nie będzie łatwo!

W zeszłym sezonie podzieliliśmy się punktami, w Częstochowie przegraliśmy, a na naszym terenie odnieśliśmy zwycięstwo. Długo będzie pamiętany gol Marko Zawady, którego nasz zawodnik zdobył z połowy boiska.

Obecnie drużyna naszych najbliższych przeciwników zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, ale w tej lidze to nic nie znaczy. Przekonaliśmy się o tym w Starowicach, gdzie zremisowaliśmy 0:0. Teraz przed nami jeszcze większe wyzwanie, bo za kartki po ostatnim spotkaniu będzie pauzować kilku naszych etatowych zawodników. Swoją szansę dostaną zmiennicy i będzie to dobry moment do pokazanie się, że są oni gotowi do walki.

Nie będziemy tu pompować balonika, jedynie co to pragniemy meczu walki i pełnego zaangażowania biało-niebieski.

Zapraszamy wszytki sympatyków na Stadion Miejski, w piątek o 17:00!

Do boju MKS!