Daleki wyjazd na inaugurację sezonu

Po krótkiej przerwie wracamy do zmagań ligowych. Już w sobotę rozpoczyna się kolejny sezon w III lidze. Na początek podopiecznych trenera Tomasza Kazimierowicza czeka daleki wyjazd do Gubina.

Nasi rywale to beniaminek, który zapewnił sobie awans po wygranej lubuskiej czwartej ligi w poprzednim sezonie. Gubin przed sezonem rozegrał sześć meczów kontrolnych nie przegrywając żadnego spotkania. Pokonali reprezentację Śląska Wrocław U18 9:3, Tęczę Krosno Odrzańskie 9:0, Karkonosze Jelenią Górę 3:2 i Promień Żary 2:0. Zremisowali z kolei z Lechią Zielona Góra 1:1 i Zagłębiem II Lubin również 1:1.

Sześć spotkań rozegrali również nasi zawodnicy. Wygraliśmy 5:1 ze Stalą Brzeg, remisy padły w meczach z Rakowem II Częstochowa 3:3 i Lechią Dzierżoniów. Przegraliśmy natomiast z Ruchem Zdzieszowice 0:5, Ślęzą Wrocław 2:5 i Ruchem Chorzów 0:3.

Początek spotkania w Gubinie w sobotę o godzinie 17:00.

W związku z rozpoczynającym się sezonem zarząd klubu podjął decyzję o “wyczyszczeniu” listy zablokowanych użytkowników na FB MKS Kluczbork. Jednocześnie informujemy, że w kwestii wypowiadania się dalej obowiązuje nasz regulamin. Przestrzegajcie go pisząc komentarze na łamach Oficjalnego FB MKS-u Kluczbork.