Bez kategorii

Michał Kojder nie zagra w rundzie jesiennej

Uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej stawu kolanowego, to ostateczna i prawidłowa diagnoza kontuzji, jakiej w trakcie okresu przygotowawczego doznał Michał Kojder. Uraz ten eliminuje naszego napastnika z uprawiania futbolu przez najbliższych kilka miesięcy.

– To było podczas jednego z treningów, po sparingu z ROW-em 1964 Rybnik, kiedy coś mnie ukłuło. Szkoda, że nie rozpoznano tego od razu, wówczas byłbym już na innym etapie leczenia. Próbowałem wrócić do treningów, jednak ból nie ustępował. Dopiero w czwartek po kolejnych badaniach nie było już wątpliwości, co mi tak naprawdę jest i najprawdopodobniej czeka mnie operacja – mówi rozżalony "Kojdi".

Nasz zawodnik barwy MKS-u reprezentuje nieprzerwanie od jesieni 2012 roku, a toczące się rozgrywki w 2 lidze byłyby dla niego szóstym sezonem z rzędu, odkąd występuje przy Sportowej.

Michałowi życzymy jak najszybszego powrotu na boisko i udanej sportowo wiosny!

fot. Mirosław Szozda (http://mkskluczbork.pl/)