Bez kategorii

MKS – Olimpia: Marcin Bielawski sędzią głównym

Kolejny zbieg okoliczności? Spotkaniu MKS Kluczbork – Olimpia Elbląg towarzyszyć zaczęły "przypadki". Arbitrem głównym piątkowego spotkania przez piłkarską centralę mianowany został Marcin Bielawski z Katowic. 

Nie ma w tym oczywiście nic dziwnego, z wyjątkiem tego, że sędzia ten jeszcze w tym roku gościł na opolskiej ziemi i rozstrzygał drugoligowe zawody Odry Opole z… Olimpią Elbląg (na zdjęciu)! OKS wygrał wówczas 2:1 i rezultat ten przyjmiemy jako wróżbę piątkowego zwycięstwa.

To jednak nie wszystko. Bielawski podczas swojej przygody z gwizdkiem był rozjemcą zawodów z udziałem MKS-u. 27 września 2014 roku poprowadził przegrane 1:2 spotkanie biało-niebieskich w Stalowej Woli ze Stalą. Na Sportowej pana sędziego przywitamy jednak po raz pierwszy.   

fot. Sławomir Jakubowski.