Bez kategorii

Wojciech Kochański podpisał roczny kontrakt

Wychowanek Piasta Brzeg, pochodzący z Grodkowa, 21-letni Wojciech Kochański, podpisał kontrakt z naszym klubem. Zawodnik występuje na pozycji środkowego obrońcy, dysponuje znakomitymi warunkami fizycznymi (190/85) i mimo młodego wieku, ma już za sobą przedsmak wielkiej piłki.

Jeszcze w wieku juniora trafił z Pomologii Prószków do Legii Warszawa. W sezonie 2014/2015 był nawet pod lupą kadry pierwszej drużyny z Łazienkowskiej. Skończyło się na regularnych występach w drużynie rezerw w. 3 lidze. Po transferze do GKS-u Katowice, wiosną 2016 roku, udało mu się dwukrotnie zagrać na zapleczu ekstraklasy.

Ostatnią edycję rozgrywkową spędził na wypożyczeniu z Bukowej do Ruchu Zdzieszowice. W klubie opolskiego trzecioligowca postawiono na doświadczonych stoperów i nie przebił się do podstawowego składu. Późną wiosną rozpoczął treningi przy Sportowej, które finalizuje jego definitywny, roczny transfer.

Wojtka serdecznie witamy w Kluczborku i życzymy mu samych pamiętnych meczów w biało-niebieskich barwach!

fot. (http://mkskluczbork.pl/)