Bez kategorii

Starcie drugoligowców w pierwszym sparingu

Dwaj 19-latkowie, Miłosz Reisch i Kacper Majchrowski, podpisali roczne kontrakty z naszym klubem. Pierwszy jest napastnikiem, wychowankiem UKS-u Kluczbork i doskonale znany kluczborskim kibicom. Jeszcze w wieku juniora znalazł się w kadrze pierwszego zespołu MKS-u i zadebiutował nawet na boiskach 1 ligi. Po rocznym wypożyczeniu do Agroplonu Głuszyna (BS 4 Liga opolska) powraca na Sportową.

Majchrowski jest bramkarzem, dysponuje bardzo dobrymi warunkami fizycznymi (193/82), pochodzi z Wałbrzycha, choć przez kilka lat związany był z Zagłębiem Lubin, gdzie figurował w kadrach juniorów, seniorów i rezerw. Ostatni sezon spędził w Stali Brzeg. W klubie beniaminka 3 ligi wystąpił w 10 pełnowymiarowych meczach.

Obu naszym młodzieżowcom życzymy skutecznej walki o "wyjściowy" garnitur biało-niebieskich!

fot. (http://mkskluczbork.pl)