- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

W sobotę rozpoczynamy wiosenne granie przy Sportowej 7!

W najbliższą sobotę, po raz pierwszy w tym roku ożyje Stadion Miejski w Kluczborku! Podejmować będziemy Solar Home Stilon Gorzów Wielkopolski!

Zapnijcie pasy, ponieważ czas na prawdziwe emocje – pierwszy mecz sezonu na naszym stadionie jest już tuż za rogiem! Emocje sięgają zenitu, a nasi kibice odliczają już sekundy do tego wydarzenia! To będzie czas, kiedy miłość do piłki nożnej połączy nas wszystkich, tworząc niezapomnianą atmosferę wspólnoty i rywalizacji!

Zostawmy na chwilę emocje i przejdźmy do konkretów.

Nasi goście Stilon Gorzów z dorobkiem 21 punktów, zajmują w ligowej tabeli 13 miejsce. W pierwszym meczu na wiosnę pokonali w derbach, wyżej notowanego rywala Lechię Zielona Góra 2:0. Ten wynik pokazuje, że w tej lidze każdy może wygrać z każdym. Także możemy spodziewać się kolejnego meczu gdzie na boisku będzie toczyła się walka o każdy centymetr murawy. Powinniśmy się już jednak do tego przyzwyczaić, gdyż ten poziom rozgrywkowy ma taki urok. Dół tabeli się spłaszczył, ale żadna z drużyn nie ma ochoty opuszczać szeregów 3 ligi, także każdy zespół walczy na całego.

W rundzie jesiennej w Gorzowie zanotowaliśmy bezbramkowy remis, mieliśmy po tym spotkaniu lekki niedosyt bo okazji aby zdobyć 3 punkty nie brakowało.

W pierwszej serii gier w tym roku, nasi gracze nie zawiedli, wytrwale dążąc do celu, pracując jako zespół i reagując na każdy atak przeciwnika. Widoczna była determinacja na twarzach naszych piłkarzy, którzy walczyli do ostatniego gwizdka sędziego. Każdy moment meczu był pełen napięcia. Ostatecznie wygraliśmy 1:0, ale emocje nas jak i gospodarzy trzymały jeszcze klika dni po tym spotkaniu. To już historia, a my chcemy tworzyć przyszłość i osiągać zamierzone cele.

Serdecznie zapraszamy, na Stadion Miejski w Kluczborku, wszystkich kibiców aby dopingowali swoją ukochaną drużynę. Bądźcie w ten dzień z nami, potrzebujemy waszego wparcia. My gwarantujemy walkę i wiele emocji!

Trener Łukasz Ganowicz: Przygotowujemy się do tego meczu zgodnie z planem.  Wracają do nas kontuzjowani i poobijani zawodnicy po sobotniej inauguracji , od jutra będziemy w komplecie i to najbardziej cieszy. Nasz przeciwnik wygrał derby z LZG 2:0 i zgodnie z przewidywaniami czeka nas trudne spotkanie, Stilon posiada w swoich szeregach doświadczonych zawodników którzy nadają ton ich grze. Napewno chcemy dobrze zacząć rundę rewanżową w domu i będziemy na to bardzo mocno pracować w sobotę 💪

Zapraszamy w sobotę, 09.03.2024, godzina 17:00!

Do boju MKS!