KADRA MKS – JESIEŃ 2022/2023

mkskluczbork.pl

 

Zdjęcie grupowe kadry MKS Kluczbork na sezon 2022/2023

Górny rząd od lewej: Mateusz Chmielowiec, Kamil Nykiel, Nataniel Szota, Radosław Krzyśków, Adrian Błaszkiewicz, Marcin Przybylski, Wojciech Mucha, Jakub Wietecki, Daniel Błędowski.

Środkowy rząd od lewej: Piotr Dachowski (kierownik drużyny), Tomasz Mirowski, Kacper Jóźwicki, Alan Jaworski, Michał Płonka, Dawid Sztekler, Tomasz Domagała, Jan Szpaderski, Patryk Moś, Szymon Witek, Robert Ziółkowski, Mateusz Dychus, Szymon Kawka (Fizjoterapeuta)

Dolny rząd od lewej: Dominik Lewandowski, Wiktor Nahrebecki, Krzysztof Stodoła (trener bramkarzy), Michał Honc (trener), Waldemar Sosin (prezes), Tomasz Chatkiewicz (trener), Dariusz Baran (Fizjoterapeuta), Dawid Begar, Radosław Mikulski

Na zdjęciu brakuje: Witolda Sobótki (lekarz klubowy),  Natalii Dzięgielewskiej (Fizjoterapeuta), Krzysztofa Napory