AKTUALNA KADRA

KADRA – WIOSNA 2019

Górny rząd od lewej: Jakub Mendel, Marcin Jantos, Aleksander Jelonek, Hubert Krawczun, Tomasz Dyr, Paweł Krauz, Maciej Węglarz, Adam Orłowicz, Kamil Nykiel
Środkowy rząd od lewej: Piotr Dachowski (kierownik drużyny), Tymoteusz Oczowiński, Michał Mazur, Maksym Franczuk, Konrad Skuza, Norbert Jaszczak, Mariusz Sobala, Dariusz Baran (fizjoterapeuta), Witold Sobótka (lekarz)

Dolny rząd od lewej: Miłosz Reisch, Miłosz Michalewski, Nikodem Zatorski, Grzegorz Gadecki, Dariusz  Surmiński (trener), Piotr Grzyb (drugi trener), Bartosz Szepeta, Dominik Lewandowski, Kamil Nitkiewicz, Michał Szewczyk

KADRA – JESIEŃ 2018

Górny rząd od lewej: Michał Glanowski, Miłosz Reisch, Jakub Mendel, Paweł Gierak, Tomasz Dyr, Hubert Krawczun, Kamil Nykiel, Adam Orłowicz, Mariusz Sobala
Środkowy rząd od lewej: Witold Sobótka (lekarz), Dastin Knopik, Aleksander Jelonek, Maxym Franczuk, Bartosz Poloczek, Konrad Skuza, Maciej Węglarz, Dominik Lewandowski, Piotr Dachowski (kierownik drużyny), Waldemar Sosin (prezes zarządu)
Dolny rząd od lewej: Kamil Nitkiewicz, Grzegorz Gadecki, Tomasz Okraszewski, Michał Budny (drugi trener), Andrzej Orzeszek (trener),  Dariusz Baran (fizjoterapeuta), Piotr Makowski, Miłosz Michalewski, Tymoteusz Oczowiński