Kadra MKS – wiosna 2021/22

Tak prezentuje się nasza wiosenna kadra MKS Kluczbork na pamiątkowym zdjęciu grupowym

Górny rząd od lewej: Tomasz Gajda, Kamil Nykiel, Miłosz Paradowski, Alan Jaworski, Radosław Krzyśków, Adrian Błaszkiewicz, Wojciech Mucha, Nataniel Szota, Marcin Przybylski, Miłosz Staszkiewicz.

Środkowy rząd od lewej: Piotr Dachowski (kierownik drużyny), Dawid Begar, Kacper Jóźwicki, Lucjan Zieliński, Krystian Wieczorek, Michał Mocarski, Jakub Grzesiak, Tomasz Domagała, Mateusz Chmielowiec, Daniel Błędowski, Witold Sobótka (lekarz klubowy).

Dolny rząd od lewej: Dominik Lewandowski, Wiktor Nahrebecki, Krzysztof Stodoła (trener bramkarzy), Piotr Jacek (I trener), Waldemar Sosin (prezes), Tomasz Chatkiewicz (II trener), Dariusz Baran (Fizjoterapeuta), Patryk Moś, Filip Kukla

Na zdjęciu brakuje: Krystian Nowak, Iga Worwa (Fizjoterapeutka).