-

Walka trwa, tym razem zagramy w Polkowicach!

Srebrne Miasto zostało zdobyte, a teraz staniemy przed szansą podboju Zagłębia Miedziowego! Czy ta sztuka nam się powiedzie, przekonany się już około godziny 17:00 w sobotę!

Przedni nami kolejny trudny mecz, bo w tej lidze nie ma łatwych spotkań, co pokazało choćby ostatnie przegrane spotkanie z Cariną Gubin! Nas to nie załamuje, wyciągamy wnioski i walczymy dalej!

Drużyna z Polkowic gra w kratkę, a na chwilę obecną zajmuje 5 miejsce w ligowej tabeli. W rundzie jesiennej przegraliśmy z tą drużyną na własnym stadionie 0:2, ale po tym meczu nie zaznaliśmy goryczy porażki, aż do ostatniego meczu z Cariną. 

Mecz z Cariną mamy już za sobą i liczymy na powtórkę serii. Zostało do rozegrania 8 spotkań, czyli 24 punkty do zdobycia i jeszcze wszystko jest możliwe! Choć niektórzy nas skreślili, to my wbrew nim chcemy pokazać charakter!

Mecz już w sobotę, w Polkowicach o 15:00!

Do boju MKS!