- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Dziękujemy za wsparcie!

Chcieliśmy serdecznie podziękować za nieocenione wsparcie Panu Burmistrzowi Jarosławowi Kielarowi i Panu Przewodniczącemu Rady Miejskiej Januszowi Kędzi, jakiego udzielili naszemu klubowi w tym mijającym 2023 roku, jak i od początku jego istnienia.

Wasze zaangażowanie, nie tylko dostarcza nam motywacji, ale także daje nam pewność, że nasza praca ma znaczenie i wpływa na rozwój naszej lokalnej społeczności.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Panu Burmistrzowi za obecność na naszych meczach i zawodach sportowych, którą doceniamy jako przykład solidarności z lokalnym społeczeństwem.

Panu Przewodniczącemu Januszowi Kędzi dziękujemy za wsparcie emocjonalne oraz ducha walki, które przekazuje nam przed ważnymi wydarzeniami, są one bezcenne i dodają nam sił w decydujących momentach.

Wasze działania nie tylko wpływają na nasze wyniki sportowe, ale także motywują nas do pozytywnych zmian społecznych i aktywnego uczestnictwa w życiu naszego miasta.

Jeszcze raz wielkie DZIĘKUJEMY i do zobaczenia na Stadionie Miejskim!

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego w Kluczborku