- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Dziękujemy za wsparcie!

Rok 2023 nieuchronnie zmierza ku końcowi, podobnie jak w latach ubiegłych i w tym mijającym roku Miejski Klub Sportowy w Kluczborku mógł liczyć na wsparcie Województwo Opolskie.

Wsparcie w ramach realizacji zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej przez Samorząd Województwa Opolskiego stanowi bardzo ważny element naszego budżetu i bez niego nasze funkcjonowanie nie byłoby możliwe. W mijającym roku otrzymaliśmy dofinansowanie aż pięciu projektów za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Nie ukrywamy, że w nowym 2024 roku ponownie będziemy się ubiegać o środki.  Jesteśmy pewni, że spotkamy się, jak zawsze, z życzliwością, co pomoże uczestnikom organizowanych przez nas zajęć w osiąganiu celów.

Szczególne podziękowania dla Pana Marszałka Andrzej Buła – Dziękujemy Panie Marszałku!