- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Ostatni mecz sezonu – niczym escape room

W sobotę czeka nas starcie z Polonią Nysa, która walczy o 3 ligowy byt. Wydawało się, że Polonia już spadła, ale w naszej polskiej piłce wszystko jest możliwe! Mecz ten będzie kulminacyjnym momentem, obchodów 20 lecia istnienia MKS-u KLUCZBORK! Będzie się działo!

O samych obchodach słów kilka. Już od godziny 10 czeka nas turniej dziecięcy, sztuczne boisko! Od 12:00 mecz ULKS Bogdańczowice. Od 14:30 mecze oldboyów MKS-u Kluczbork, KS Metal Kluczbork i KKS Kluczbork! Wręczenie odznaczeń dla zasłużonych sportowców i działaczy.

Wisienką na torcie będzie ostatni ligowy mecz w tym sezonie, w ramach 3 ligi. Naszym przeciwnikiem będzie Polonia Nysa, która przyjedzie walczyć o swój ligowy byt. Jak zareaguje nasza drużyna po porażce z rezerwami Górnika Zabrze, czy zmobilizujemy się na ten ostatni ligowy mecz, odpowiedź poznamy jutro.

Będzie to zarazem ostatni mecz w roli trenera MKS-u Tomasza Chatkiewicza, któremu zarząd nie przedłużył wygasającej umowy. Zapewne trener będzie chciał pożegnać się z kibicami zwycięskim meczem. Nie wiadomo też, kogo z naszych piłkarzy zobaczymy po raz ostatni w barwach MKS-u. Także czeka nas sobota pełna zagadek, niczym escape room!

Drużyna z Nysy zajmuje 15 miejsce w ligowej tabeli, z dorobkiem 35 punktów. Nasi goście ostatnie ligowe spotkanie wygrali 4:2 z Odrą Wodzisław.

Nasza drużyna, na wyjeździe przegrała z Górnikiem II Zabrze 1:3 i z dorobkiem 47 punktów zajmuje 8 miejsce w ligowej tabeli.

My chcemy zwycięstwa biało-niebieski, ale o wszystkim zadecyduje dyspozycja dnia, zaangażowanie i szczęcie!

Do boju MKS!