- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Podtrzymać dobry trend w Zabrzu

Już w najbliższą sobotę, 10 czerwca zmierzymy się w Zabrzu z drugą drużyna Górnika. Na jesień w Kluczborku, pokonaliśmy naszych najbliższych przeciwników 5:1!

Będzie to mecz dwóch drużyn sąsiadujących w tabeli. Zabrzanie mają na swoim koncie 48 punktów i zajmują 6 miejsce w tabeli, nasz zespół ma o jedno oczko mniej i zajmuje 7 miejsce w stawce.

Górnicy w ostatnich 4 spotkaniach 3 razy wygrali i raz zremisowali, to pokazuje że są w dobrej dyspozycji i ten mecz nie będzie łatwy. Do tego w pamięci mają zapewne jeszcze jesienną porażkę i są głodni rewanżu.

Nasz zespół, w tym samym okresie zdobył 9 punktów. Z tego ostatnie trzy spotkania wygraliśmy i do Zabrza pojedziemy powalczyć o kolejne zwycięstwo. Nasz zespół trapią kontuzje i niektórzy piłkarze pauzują za kartki. Ciekawi nas, jaki skład powalczy o punkty w najbliższym spotkaniu.

Czekamy z niecierpilowością na sobotni mecz, który rozpocznie się w samo południe. Wierzymy w naszych chłopaków i trzymamy za nich kciuki!

Mecz poprowadzi jako sędzia główny, pan Marek Kulczyk (Małopolski ZPN)

Do boju MKS!