- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Zabrze kontra Kluczbork: wielkopiątkowe starcie na ziemi górników!

Przed nami kolejne ligowe starcie, a naszym rywalem będą rezerwy Górnika Zabrze. To spotkanie już w Wielki Piątek, a dla kogo będzie ono wielkie, przekonamy się już jutro około 14:45.

Na jesień wygraliśmy u siebie z Górnikiem 2:1, ale wyjazdowe wiosenne stracie sprzed roku nie było po naszej myśli. Wiemy, że to będzie trudny rywal i czeka nas kolejna walka o ligowe punkty!

Górnik zajmuje w tabeli 6 miejsce i na swoim koncie zgromadził 34 punkty. Zabrzanie na wiosnę zdobyli 10 na 12 możliwych punktów i to dodatkowo pokazuj jak ciężki czeka nas mecz. Tym bardziej, że przyjdzie nam grać na sztucznej nawierzchni.

Po raz kolejny podkreślamy, że w tej lidze nie ma łatwych meczów i o punkty trzeba mocno walczyć.

Nasz zespół po trudnym spotkaniu z Karkonoszami wywalczył 3 punkty, które trzymają nas na jedno oczko od liderującej pary. Nie będziemy wróżyć z fusów, tylko szykujemy się na kolejny bój na zielonej, tym razem sztucznej trawie.

Górnik II Zabrze – MKS Kluczbork, 29.03.2024, godzina 13:00! Mecz rozegrany zostanie na Stadionie Walki Zabrze, ulica Jaskółcza 40.

Do boju MKS!