- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Przepłynąć Odrę

Już jutro, o 17:00 zmierzymy się z Odrą Wodzisław, cel 3 punkty! Będzie to 32 kolejka ligowego grania. Przed nami kolejny mecz z  drużyną ze strefy spadkowej, łatwo nie będzie, my jednak wierzymy w biało-niebieskich!

Odra Wodzisław Śląski swój ostani ligowy mecz na własnym terenie przegrała 2:4 z Miedzią II Legnica. Nasz najbliższy przeciwnik uzbierał do tej pory 25 punktów, to daje im 17 – przedostanie miejsce w ligowej tabeli.

Na jesień, w Wodzisławiu zremisowaliśmy 2:2, gole dla naszej drużyny zdobyli Krzysztof Napora i Daniel Błędowski. Liczymy na rewanż i że 3 punkty pozostaną w Kluczborku.

MKS swoje ostatnie ligowe granie w Głogowie zaliczył na plus, wygrywając z tamtejszym Chrobrym 2:1! Nic nie stoi na przeszkodzie aby i tym razem wygrać!

Trener Michał Honc… Pewni siebie, ale z szacunkiem dla przeciwnika! Cały czas realizujemy nasz plan, chcemy piąć się jak najwyżej w tabeli. Przed nami jeszcze trzy mecze, także jest o co grać… i tego się trzymamy!

O wszystkim przesądzi dyspozycja dnia i zaangażowanie. My domagamy się zwycięstwa, bo one budują morale drużyny na przyszłość!

Mecz 3.06.2023, o godzinie 17:00. Miejsce Stadion Miejski w Kluczborku, ul. Sportowa 7!

Zapraszamy wszystkich, pomóżmy dopingiem naszym chłopakom!

Zawody jako sędzi godny poprowadzi Pan Mateusz Maj.