- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

W sobotę czekamy na dobry mecz i 3 punkty!

Po dwóch meczach wyjazdowych nasz koszyczek wielkanocny jest pusty, teraz przydałoby się wrzucić do niego 3 punkty! Jest ku temu okazja już w sobotę, kiedy to na własnym terenie zmierzymy się z KS Stilon Gorzów Wielkopolski!

W rundzie jesiennej wygraliśmy ze Stilonem 3:2, choć już w 13 minucie przegrywaliśmy 0:2. Jednak potrafiliśmy się podnieść i rozstrzygnąć to spotkanie na naszą korzyść!

Po trzech wygranych spotkaniach na Stadionie Miejskim, czas na czwarte zwycięstwo. Liczymy na dobry mecz i na 3 punkty!

Nasi goście zajmują w tabeli 12  miejsce z 26 punktami na koncie. Ostatnie ligowe spotkanie przegrali u siebie 2:5 ze Stalą Brzeg, tak z tą samą Stalą którą myśmy ograli 6:2! Rachunek jest prosty, skoro my ich, a oni tamtych to 3 punkty są pewne, jednak to 3 liga i każdy z każdym może wygrać.

Nastawiamy się na mecz walki i zrobimy wszystko aby 3 punkty zostały w Kluczborku. Jednak do tego potrzebujemy wsparcia w postaci dopingu na trybunach, tak jak miało to miejsce podczas meczu z Brzegiem!

Trener Tomasz Chatkiewicz: Po dwóch porażkach musimy podnieść głowy do góry i pokazać swoją wartość! Jestem spokojny o swoich zawodników i wierzę, że “Twierdza Kluczbork” będzie obroniona!

Tego również życzymy naszemu TEAM-owi!

Zapraszamy na Stadion Miejski, sobota 15.04.2023, godzina 15:00!

Mecz jako sędzia główny poprowadzi Maciej Węgrzyk.

Zapraszamy kibiców, stawmy się na Stadionie Miejskim w jak największej liczbie!