AKADEMIA

Młodziki wygrały turniej w Prószkowie

– To był pokaz naszej siły i dobry prognostyk na przyszłoroczną ligę młodzika – napisali na swoje stronie na Facebook-u młodzicy MKS-u Kluczbork. Podopieczni Kamila Kamiennika wzięli udział w turnieju Pomologia Cup 2019, który 16 listopada odbył się w Prószkowie.

Rzeczywiście, nasza drużyna była tego dnia poza wszelką konkurencją. Biało-niebiescy swoim rywalom zaaplikowali łącznie 59 goli, a na liście pokonanych znalazły się: Soccer College Łubniany, LZS Kuniów, Rodło Opole, Odra Opole oraz gospodarze, Pomologia Prószków. Najlepszym zawodnikiem imprezy wybrany został Ksawery Chatkiewicz.

MKS 2008 w Prószkowie wystąpił w następującym składzie: Dawid Wypasek, Bartosz Ogrodowiak, Daniel Szega, Mateusz Krzemiński, Ksawery Chatkiewicz, Bruno Poniatowski, Maksymilian Myśliwczyk, Fabian Smyrek, Miłosz Świlak, Antoni Wróbel.

To był generalnie dobry tydzień dla naszej ekipy. Wspomniany Ksawery, który jest kapitanem naszej drużyny oraz Maksymilian Myśliwczyk, dostali wojewódzkie powołania na turniej API Cup 2019, który w dniach 22-24 listopada odbędzie się w Zakopanem. Gratulujemy!