Bez kategorii

Andrzej Konwiński: Po przerwie przeszliśmy metamorfozę

Konferencja prasowa po meczu ŁKS Łódź – MKS Kluczbork odbyła się na raty. W salce do spotkań z mediami pojawił się najpierw trener Andrzej Konwiński, który powiedział: – Zagraliśmy drugą połowę tak, jak ŁKS pierwszą, tyle że my nie zdobyliśmy bramki. W przewie moja drużyna przeszła jakąś metamorfozę. Nasze błędy w defensywie spowodowały, że ŁKS uwierzył w to, że może ten mecz wygrać. Zawiodłem się dzisiaj zwłaszcza na naszej grze w środku pola. 

Szanse gospodarzy w 2 lidze ocenił odnosząc się do swojej sytuacji: – ŁKS wszystkie mecze do tej pory rozgrywał u siebie, więc na wyjazdach może mieć znacznie trudniej. Drużyny, które na papierze są faworytami często zawodzą. Nasz zespół jest postrzegany jako spadkowicz z zaplecza ekstraklasy, lecz w takiej sytuacji sezon po spadku jest z reguły bardzo trudny. Mamy inny, nowy zespół i przed nami ciężka praca. 

fot. Jacek Nałęcz (http://mkskluczbork.pl)