AKADEMIA

Śląsk zainteresowany współpracą z MKS-em

W siedzibie naszego klubu gościli przedstawiciele Śląska Wrocław. Klub z Ekstraklasy reprezentował Tadeusz Pawłowski, dyrektor Akademii Piłkarskiej WKS SA, któremu towarzyszył Jakub Czajka.

W spotkaniu uczestniczył prezes MKS-u Kluczbork Waldemar Sosin oraz wiceprezes Wojciech Smolnik. Tematem rozmów było nawiązanie wzajemnej współpracy, między innymi w zakresie wymiany myśli szkoleniowej, trenerskich stażów oraz transferów zawodników pomiędzy klubami.

Nie zabrakło także powrotów do historii, których wspólnym mianownikiem był Waldemar Sobota. Najwybitniejszy piłkarz w historii naszego klubu w sezonie 2010/2011 odszedł z MKS-u właśnie do Śląska. Goście docenili także działania, w wyniku których przy Sportowej powstała w tym roku piłkarska akademia Młody MKS.

fot. (http://mkskluczbork.pl)