Bez kategorii

Pięciu wychowanków trenuje za miedzą

– Szukamy młodzieży, bo choć szkolenie w Oleśnie dobrze funkcjonuje, to kilku piłkarzy jest zbyt młodych, aby dołączyć do 4-ligowej drużyny – mówi dla NTO trener OKS-u Olesno Grzegorz Świtała. Na pierwszym treningu uczestnika BS 4. Ligi opolskiej pojawiło się aż pięciu wychowanków MKS-u Kluczbork.

Miłosz Michalewski i Maciej Węglarz kilkanaście dni temu podpisali już z MKS-em kontrakty o profesjonalne uprawianie futbolu. Pierwszy z nich ma już nawet w swoim CV cztery epizody na boiskach Nice 1. Ligi.

Zajęcia z oleskim klubem podjęli także piłkarze, którzy nie posiadają aktualnych umów z naszym klubem i są wolnymi zawodnikami. Wszyscy jednak swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiali przy Sportowej.

Mariusz Bełz, Mateusz Klinger i Michał Wasser, to byli gracze ekipy juniorów starszych Dariusza Surmińskiego, a którym skończył się wiek juniora.

Zdjęcie: Miłosz Michalewski może stać się młodzieżowa podporą OKS-u Olesno.

fot. (http://mkskluczbork.pl/)