Bez kategorii

Rusza sprzedaż biletów na mecz z Chrobrym Głogów

Sobota, 22 lipca, godzina 17.00, to termin pucharowego meczu z Chrobrym Głogów. Spotkanie o awans do 1/16 odbędzie się na płycie głównej Stadionu Miejskiego w Kluczborku.

Do obejrzenia zawodów nie uprawniają nabyte już karnety na nowy sezon 2017/2018! Ceny biletów wyceniono jak na mecze mistrzowskie i kosztować będą odpowiednio: 18,12 i 10 złotych.

Uwaga! Sobotni mecz nie będzie organizowany w ramach imprezy masowej i na trybunach naszego obiektu zasiąść będzie mogło maksymalnie 990 osób. Z tego też powodu klub nie będzie prowadził sprzedaży internetowej, a w przypadku wyczerpania się liczby wejściówek, okienka kasowe będą w dniu meczu będą zamknięte.

Przedsprzedaż biletów na ten mecz potrwa od 18 do 21 lipca (wtorek-piątek), w godzinach pracy sekretariatu klubu, tj. 10.00-15:00. Karty VIP w dniu 22 lipca przyznane zostaną wszystkim osobom, które były do tego uprawnione w poprzednim sezonie rozgrywkowym.

Wydawanie akredytacji dla przedstawicieli mediów odbywać się będzie wyłącznie w systemie accredito.com. Zapraszamy do zakupów!

fot. (archiwum/http://mkskluczbork.pl/)