- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Karawana jedzie dalej-półfinał Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim!

Już w najbliższą środę, w Większycach rozegramy mecz półfinałowy Pucharu Polski na szczeblu województwa. Naszym przeciwnikiem będzie LKS Porawie Większyce, 14 zespół w stawce IV liga BS Leśnica!

Na to spotkanie jedziemy aby wreszcie zmierzyć się w finale, który rozegrany zostanie prawdopodobnie na naszym stadionie. To byłoby piękne piłkarskie święto dla całej okolicznej piłkarskiej społeczności. Tym bardzie, że w drugim półfinale walczy zespół z Bogacicy, taki finał to marzenie!

Powoli z tymi marzeniami, puchary rządzą się swoimi prawami i nie takie niespodzianki już się w tych rozgrywkach zdarzały. My musimy podejść do tego meczu niezwykle skoncentrowani i zagrać swój najlepszy futbol. 

Trener Łukasz Ganowicz: Puchar traktujemy bardzo poważnie i chcemy zagrać w finale, taki jest nasz cel. Do środy wszyscy skupiamy się wyłącznie na tym meczu!

Słowa naszego trenera należy traktować z powagą i taki nastrój panuje w zespole. Każdy może zagrać, a na boisku musi pokazać, że jest częścią tej drużyny!

Więcej nie będziemy się rozpisywać, tylko zapraszamy do Większyc, w środę na godzinę 17:00!

Do boju MKS!