- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Do Tarnowskich Gór po cenne trzy punkty!

Już w najbliższą sobotę nasz zespół uda się do Tarnowskich Gór na kolejne ligowe spotkanie. Chcemy pokazać się z jak najlepszej strony i powalczyć o pełną pulę!

Nasze wizyty w Srebrnym Mieście miały różne scenariusze, ale ta wizyta będzie bardzo ważna dla naszego zespołu pod względem utrzymania kontaktu z czołówką. Napewno czeka nas mecz walki, jak każdy w tej lidze, a dodatkowo zmierzymy się z drużyna która walczy o utrzymanie. 

Na jesień w Kluczborku wygraliśmy 3:1 i nie ukrywamy, że taki wynik ucieszyłby nas bardzo i tym razem.

Gwarek obecnie zajmuje w tabeli 13 miejsce i ma tylko jedno oczko przewagi nad drużyną spadkową. Zresztą w dole tabeli panuje duży ścisk i jedno zwycięstwo może dać każdej z tych drużyn chwilę oddechu. W ostatnich trzech meczach nasz najbliższy przeciwnik zdobył 1 punkt, a dwa ostatnie spotkania przegrał. Nic to jednak nie znaczy, bo ta liga nie takie cuda widziała. 

Nasz zespół po meczu na szczycie i remisie z Rekordem przygotowuje się do tego spotkania w skupieniu. Napewno ostatni mecz długo siedział w naszych głowach, ale teraz myślimy już tylko o Gwarku. Znamy swój cel będziemy do niego zmierzali krok po kroku.

Trener Łukasz Ganowicz:

Czeka nas ciężka przeprawa, bo drużyna Gwarka gra lepiej niż to tabela pokazuje. Mamy na obecną chwilę swoje problemy ale sukcesy rodzą się w bólu… Wszyscy jesteśmy bardzo zmotywowani i źli po ostatnim remisie i chcemy zagrać skuteczne spotkanie, tak żeby cały czas być w grze o najważniejszy cel, który dzięki ciężkiej pracy chłopaków na treningach mamy w swoich nogach, a najważniejsze w głowach. Cieszy mnie bardzo świadomość i podejście drużyny do czekających nas wyzwań.

Do boju MKS!