- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Ruszamy z graniem na poważnie, na pierwszy ogień Odra II Opole!

Już w najbliższą sobotę, 24 lutego, o godzinie 12:00 zagramy w 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim!

Po trzech miesiącach bez meczów o stawkę, rozpoczynamy granie na poważnie. Pierwsze wyzwanie przed ligą, to mecz z Odrą II Opole, z którą zmierzymy się w ramach 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu województwa.

Pracowaliśmy ciężko i naszym celem było jak najlepsze przygotowanie się do zmagań pucharowych i ligowych. Obóz, sparingi, analizy miały na celu jak najlepsze scalenie i przygotowanie drużyny do tych wyzwań. Jak to wyjdzie w praniu, przekonamy się już sobotę.

Nasi przeciwnicy występują w IV liga BS Leśnica i po jesieni zajmują 11 miejsce w ligowej tabeli. Nikogo nie można lekceważyć i ten mecz może być papierkiem lakmusowym naszej obecnej formy.

Trener Łukasz Ganowicz – Puchar traktujemy bardzo poważnie, jak każdy mecz o stawkę. Będzie to próba generalna przed pierwszym meczem ligowym, powiem inaczej, to mecz pucharowy da dużo odpowiedzi na pierwszą kolejkę ligową. Odnosząc się do okresu przygotowawczego wszystko co zaplanowaliśmy, a także praca jaką włożyli w te przygotowania moi zawodnicy napawają mnie optymizmem. Było bardzo dużo pozytywów w tym okresie, ale też dostaliśmy dwa razy dobrą lekcję, z których wyciągnęliśmy wnioski. Poza profesjonalnym podejściem, dyscypliną i zaangażowaniem, widać było także w tym wszystkim pozytywną radość i chęć wygrywania. Oczywiście nie zawsze było miło i przyjemnie, swoje musieli wypracować. Liczę, że nasza wspólna praca oraz kolektyw przyniesie dużo radości w postaci zwycięstw na wiosnę! Co jest bardzo ważne, wszyscy są zdrowi!

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić wszystkich naszych kibiców na to spotkanie. Odbędzie się ono w Centrum Sportu w Opolu, start w samo południe!

Do boju MKS!