- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Derby Opolszczyzny już w sobotę!

Punktualnie o 12:00 w Starowicach rozbrzmi gwizdek arbitra, który rozpocznie derby Opolszczyzny. My jedziemy po swoje – zdobyć 3 punkty!

Po pechowo zremisowanym meczu z Pawłowicami, wracamy na ligowe boiska. Kierunek Starowice Dolne, cel 3 punkty!

Jeżeli nie chcemy wpaść szarość naszej ligi, to musimy wygrać najbliższy mecz i pokazać swoją moc!

Drużyna ze Starowic zamyka tabelę i na chwilę obecną wydają się murowanym kandydatem do spadku. Nasz najbliższy przeciwnik do tej pory zdobył jedynie 6 punktów i na sowim koncie ma tylko jedno zwycięstwo, które odniósł z Rakowem II Częstochowa. W wielu opiniach pomeczowych gra Starowic jest chwalona, ale zawsze pojawia się zdanie – to jednak było z mało. My nie mamy nic przeciwko temu, żeby był to mecz walki, ale to my chcemy zdobyć pełną pulę.

Nasz zespół po pechowo zremisowanym meczu na Stadionie Miejskim w ostatnią sobotę, czuje wielki niedosyt i sportową złość. Nasz trener Łukasz Ganowicz zapytany o nastawienie przed meczem, odpowiedział krótko – bojowe! Tego się trzymamy i czekamy na dobre wieści, które około 13:45 nadejdą ze Starowic!

Po raz kolejny zacytujemy stare piłkarskie porzekadło … derby rządzą się swoimi prawami… i nikogo nie można lekceważyć. Nawet ta jedna wygrana daje prestiż w województwie i satysfakcję dla zwycięzców.

Zapraszamy naszych kibiców do wsparcia biało- niebieskich, bo bliższego wyjazdu w tym sezonie już nie będzie!

Do boju MKS