- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

O punkty z wiceliderem!

W sobotę zmierzymy się ze Śląskiem II Wrocław! Czeka nas emocjonujące spotkanie i walka o pełną pulę!

Druga drużyna Śląska to spadkowicz z II ligi, a radzi sobie w tym sezonie doskonale. Nasi najbliżsi przeciwnicy uzbierali do tej pory 24 punkty. Bilans ich spotkań to 7 zwycięstw, 3 remisy i 1 porażka. Do tego strzelają dużo bramek, przy okazji tracąc ich bardzo mało (27-13). Naszą formację obronną czeka duże wyzwanie, a i nasi gracze ofensywni bedą musieli znaleźć sposób na oszukanie ich obrony.

Nasz zespół po pechowym remisie z Ślęzą, czuje wielki niedosyt bo to my powinniśmy zdobyć 3 punkty. Materiał z tamtego spotkania został przez nasz sztab napewno przeanalizowany.

Teraz przed własną publicznością będziemy chcieli pokazać, że potrafimy zagrać dobry i skuteczny futbol.

Trener Łukasz Ganowicz: Czeka nas zapewne ciężki mecz. Rezerwy Śląska dobrze się prezentują i często są wspierani zawodnikami z Ekstraklasy, dlatego jest to też zawsze jakaś niewiadoma. Najważniejsze, że jest w nas sportowa złość po ostatnim remisie ze Ślęza Wrocław. Jeżeli skuteczność będzie na dobrym poziomie to jestem dobrej myśli i liczymy mocno na zwycięstwo, bo charakteru napewno na boisku nam nie zabraknie .

Ten mecz w sobotę o 17:00! Zapraszamy wszystkich sympatyków na Stadion Miejski i prosimy o wsparcie podczas tego spotkania!

Do boju MKS!