- AKADEMIA PRZYPIĘTY

Po marzenia!

W ostatnim tygodniu w naszych mediach społecznościowych królował post, na którym mogliśmy podziwiać gola zdobytego w meczu derbowym przez Kamila Suskę! Gol z Ligi Mistrzów, cud malina! Przypomnijmy miało to miejsce w meczu derbowym pomiędzy MKS Kluczbork, a AP MMKS Kluczbork, w I Lidze Trampkarzy

Dziś rozmawialiśmy z autorem tej pięknej bramki!

Z nami Kamil Suska, bohater MKS-u w tym tygodniu. Filmik z nim w roli głównej pobił wszelakie rekordy w naszych mediach społecznościowych. Ponad 90 tysięcy odbiorców, prawie 350 lajków i prawie 50 tysięcy wyświetleń filmu.

Kamil co sobie pomyślałeś przed tym strzałem?

K.S. Podszedłem do piłki z chłodną głową, a myśl oddać techniczny strzał.

No i wyszło pięknie, cudownie. Zapewne jesteś z tego uderzenia zadowolony?

K.S. Jestem bardzo zadowolony. Jest to niesamowite uczucie, do tego w tak ważnym meczu i przy wyniku 2:1 dla nas. Trochę uspokoiłem sytuację na boisku.

Czy na treningach ćwiczysz te wolne indywidualnie?

K.S. Pod koniec treningu ćwiczymy kilka strzałów w rzutów wolnych, a ja się czuję w tym elemencie dobrze dlatego zostałem wyznaczony do ich strzelania.

Jak już uderzyłeś piłkę i ona leciała w kierunku bramki, to wiedziałeś, że ona wejdzie?

K.S. Gdzieś z tyłu głowy kołatała mi myśl, że wejdzie ona do bramki przeciwnika.

Kamil czyli rozumiemy, że dalej praca i rozwój?

K.S. Tak, praca na treningach aby być lepszym, bo marzy mi się aby zostać piłkarzem.

Życzymy Ci abyś takich bramek strzelała jak najwięcej w MKS-ie, a w przyszłości w jak najwyżej lidze.

Dziękujemy za wywiad i życzymy Kamilowi dużo zdrowa.