- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Obraz po sezonie

Szanowni Państwo!

Zakończył się sezon 2022/2023 i od razu pojawiło się wiele spekulacji na temat odejść zawodników i ewentualnych wzmocnień.

Dlatego informujemy że nasza strona będzie pierwszym źródłem  pewnych informacji, nie będą się na niej pojawiać dywagacje, domysły i plotki.

Pewne jest, że MKS Kluczbork 30 czerwca 2023 roku opuści trener Tomasz Chatkiewicz, któremu chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie podziękować za wkład pracy w rozwój klubu.

Wiadomo także, że „pierwszym po Bogu” od 1 lipca 2023 roku będzie Łukasz Ganowicz (jak już informowaliśmy). Trener Ganowicz spotkał się już z asystentami i najprawdopodobniej zarówno Michał Honc jak i Krzysztof Stodoła pozostaną w sztabie i będą współpracować z nowym trenerem. Kolejne spotkania trener Ganowicz odbędzie z naszymi fizjoterapeutami.

Nie jest tajemnicą, że rozmawiamy także z kilkoma zawodnikami, którzy zdaniem nowego trenera wzmocnią naszą drużynę, ale czy tak będzie pokaże czas i „klubowa kasa”. Do Klubu wpłynęło około 50 ofert i podań o sprawdzenie przydatności do drużyny, od nieznanych nam zawodników, to wszystko analizuje trener i podejmie decyzję kto dostanie szansę.

Wpłynęło także kilka podań trenerów, ale w tej kwestii już mamy jasność.

Co do obecnej kadry to daliśmy sobie czas do 25 czerwca i do tego dnia zawodnicy mają się określić czy przyjmują zaproponowane przez nas warunki. Po tym dniu będziemy Was systematycznie informować o wszelkich ruchach kadrowych. Prosimy o cierpliwość i śledzenie naszych mediów społecznościowych!

Bądźcie czujni!