- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Karnety i bilety na 3 ligę

Od 24 lipca rusza sprzedaż karnetów na rundę jesienną sezonu 2018/2019 w grupie III 3 ligi. Wszelkie szczegóły dotyczące dystrybucji tego rodzaju wejściówki znajdziemy z zakładce: Bilety/Informacje i odpowiednim załączniku, tam także informacje o cenach biletów na rundę jesienną.

Biało-niebiescy do końca roku rozegrają w Kluczborku 7 spotkań mistrzowskich (cena karnetu nie uwzględnia ew. meczów Pucharu Polski). Uwaga! Zawody z Ruchem Zdzieszowice, które odbyć się miały 1 września, rozegrane zostaną na wyjeździe. Do zamiany gospodarzy spotkania doszło z powodu organizacji imprez w Kampusie Stobrawa, w tym na Stadionie Miejskim.

Klub w dalszym ciągu sprzedawać będzie bilety poprzez internetowy system bilet.pax.pl .

Zapraszamy na mecze naszej drużyny!