- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Kolejna bitwa na trawie, MKS Kluczbork vs Karkonosze Jelenia Góra!

Wiosenna aura nie tylko kwitnie, ale także przynosi ze sobą kolejne emocje sportowe! Nasz zespół stoi przed kolejnym wyzwaniem. Czy jesteśmy gotowi, by podtrzymać naszą zwycięską passę? Przed nami trudny przeciwniki, Karkonosze Jelenia Góra!

Nasi najbliżsi rywale tej wiosny nie zdobyli choćby punktu, wszystkie trzy spotkania przegrali. W ich obozie zapewne wielka motywacja, tym bardziej, że na jesień przegrali z biało-niebieskim na własnym stadionie 0:4! To dodatkowy bodziec motywujący, tym bardziej, że nasz zespół jest w czubie tabeli, a na takie mecze przeciwnicy nakręcają się dodatkowo.

Jeleniogórzanie mieli bardzo dobrą jesień i pokazali, że są groźna drużyną. Obecnie z  dorobkiem 32 punktów zajmują 6 miejsce w tabeli. 

Nasz TEAM jest tej wiosny niepokonany. Po niesamowitym zwycięstwie 4:0 w poprzednim meczu, gdzie nasza drużyna błyskotliwie pokonała rywali, a Dawid Wojtyra udowodnił swoją klasę strzelecką, zdobywając cztery bramki! Co przyniesie nam sobotni mecz, czy trzy punkty zostaną w Kluczborku, przekonamy się już około godzin 19 w sobotni wieczór. 

Po raz kolejny podkreślamy, w tej lidze nie ma faworytów i każdy może wygrać z każdym

Drodzy Kibice, potrzebujemy Waszego wsparcia, dlatego serdecznie zapraszamy w sobotę na Stadion Miejski w Kluczborku! Stawcie się licznie i wspierajcie dopingiem biało-niebieskich, niech nasz stadion ożyje i przeżyjmy wspólnie piłkarskie święto!

Zapytaliśmy naszego trenera Łukasza Ganowicza o najbliższe spotkanie.

red. Przed nami mecz z drużyną, która tej wiosny jeszcze nie zdobyła punktu, napewno przyjadą do nas zmotywowani.

Karkonosze to na chwilę obecną najmocniejszy beniaminek. Mają bardzo ciekawą kadrę zawodniczą. Zakładam, że czeka nas bardzo wymagające spotkanie, jak każde w tej lidze

red. Jakie będzie nasze nastawienie do tego spotkania?

Jak to jakie!? MKS zawsze gra o zwycięstwo!

Zapraszamy na Stadion Miejski, w sobotę o godzinie 17:00! Przyjdźcie i wspierajcie dopingiem biało-niebieskich!

Do boju MKS!