- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Drugi wyjazd w rundzie i znowu odwiedzimy województwo lubuskie!

W najbliższą sobotę, biało-niebiescy staną do trzeciego starcia z drużyną z województwa lubuskiego. Tym razem zmierzymy się z zespołem Warty Gorzów Wielkopolski na ich własnym terenie. Po dwóch poprzednich meczach, które dostarczyły nam niezapomnianych emocji, nie możemy się doczekać kolejnej rywalizacji na boisku.

Po dwóch zwycięstwach na wiosnę w lidze, czas na kolejne wyzwanie i ciąg dalszy akcji Gorzów. Tym razem zagramy z Wartą, którą w rundzie jesiennej pokonaliśmy w Kluczborku 3:0.

Gospodarze sobotnich zawodów tej wiosny nie zdobyli choćby punktu, ulegli LKS Goczałkowice i naszym dobrym znajomym z Bytomia Odrzańskiego. Oba mecze Warta rozegrała na wyjeździe, a więc sobotnie stracie będzie dla nich pierwszym meczem domowym na wiosnę. Ten fakt napewno zmotywuje gospodarzy, a to oznacza, że nie będzie lekko. To co powtarzamy, że w tej lidze nie ma łatwych meczów i aby wygrywać to konieczna jest walka.

Warta po 20 kolejkach zajmuje 14 miejsce w tabeli, a na swoim koncie zgromadziła 22 punkty. Podkreślamy, że ta liga ma swoje prawa i nikt się przed nami nie położy.

Nasz zespół zajmuje 3 miejsce w tabeli i do Gorzowa jedziemy powalczyć. Szacunek do każdego przeciwnika to podstawa, ale my chcemy też wygrywać i realizować swoje cele. Dwa wygrane mecze na wiosnę i fajnie było by zaliczyć kolejne zwycięstwo.

Trener Łukasz Ganowicz: Jedziemy na trudny teren. Mecze z Wartą zawsze były zacięte i tym razem spodziewam się podobnego spotkania. Naszym celem jest, aby zagrać za każdym razem lepsze zawody niż te ostatnie i z każdym meczem prezentować wyższy poziom.  Mocno wierzę w rozwój chłopaków i drużyny, ponieważ praca, zaangażowanie  i rywalizacja sportowa z każdym tygodniem napawają optymizmem  💪

Wspólnie możemy stworzyć niesamowitą atmosferę wsparcia. Nawet gdy jesteśmy oddzieleni od siebie przez setki kilometrów. Nie pozwólmy, aby dystans był przeszkodą dla naszego oddania naszym barwom!

Mecz odbędzie się w sobotę, a strat o 13:00!

Do boju MKS!