- AKADEMIA MŁODZIEŻ PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Akademia MKS KLUCZBORK – Dziękujemy za współpracę!

Czas świąteczno-noworoczny to czas życzeń i podziękowań.
Nie inaczej jest w MKS-ie! Klub sam dla siebie nie może istnieć, bez partnerów, sponsorów, kibiców, działaczy, wolontariuszy i wielu innych osób i organizacji jego istnienie nie miałoby sensu, a w zasadzie byłoby niemożliwe!

🙏Podziękowania składane przez tak dużą organizację jaką jest MKS Kluczbork, niosą za sobą pewne ryzyko, a mianowicie takie że kogoś się w nich pominie. Dlatego wszystkich których tu (oczywiście nie celowo) pominiemy serdecznie przepraszamy🙏

👨‍🎓Dzisiaj skupiając się na “młodzieżowej części Klubu” czyli Akademii składamy serdeczne podziękowania tym, którzy przyczynili się do jej rozwoju.

DZIĘKUJEMY :

🔹Robertowi Płaczkowskiemu – Dyrektorowi Akademii;
🔹Piotrowi Grzybowi – Koordynatorowi Akademii;
🔹Dariuszowi Surmińskiemu – trenerowi drużyny juniorów ( jednocześnie gratulujemy awansu!)
🔹 Gracjanowi Gacmadze – trenerowi drużyny juniorów młodszych;
🔹Kamilowi Kamienikowi – trenerowi drużyny trampkarzy;
🔹Wojciechowi Pacholakowi – kierownikowi drużyny juniorów (jednocześnie gratulujemy awansu!)
🔹 Adamowi Michalewskiemu – kierownikowi drużyny juniorów młodszych;
🔹Tomaszowi Ogrodowiakowi – kierownikowi drużyny trampkarzy;
🔹Dawidowi Pacholakowi – asystentowi trenera juniorów;
🔹Markowi Haładynowi – asystentowi trenera juniorów młodszych;
🔹Bartłomiejowi Kuderowi – trenerowi drużyny młodzików

oraz wszystkim piłkarzom, rodzicom, dziadkom itd.

Liczymy na Was w nadchodzącym Nowym 2024 Roku, że nadal będziecie z MKS-em i będziecie godnie reprezentować biało-niebieskie barwy!

🤝Osobne podziękowania należą się naszej dziecięcej Akademii MKS Funball Kluczbork, z jej przywódcą Karolem Bortnikiem na czele – Dziękujemy i liczymy że nasza współpraca będzie się rozwijać, a jej owoce przysporzą sympatykom piłki nożnej wiele radości!

🙏Nie sposób nie podziękować wszystkim pozostałym klubom z naszego regionu, które od lat z nami współpracują, a także tym którzy współpracę z nami nawiązali w mijającym roku.
Zarząd Klubu oraz wspomagający nas w dziedzinie sportu młodzieżowego radni Andrzej Konwiński i Jarosław Przybył części z tych klubów już podziękowali osobiście, dlatego szczególnie serdecznie dziękujemy tym do których w tym roku nie udało nam się dotrzeć.
Liczymy na dalszą owocną współpracę i dziękujemy za już!

🤝No i jeszcze osoby, których nie sposób przy podziękowaniach pominąć, bo pomoc ich jest podstawą naszego funkcjonowania – Pan Jarosław Kielar Burmistrz Kluczborka, jego zastępca Roman Jerzy Kamiński oraz Janusz Kędzia Przewodniczący Rady Miejskiej w Kluczborku (oczywiście wraz z radnymi) –

💪Dziękujemy‼️