- MŁODZIEŻ PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

CENNY REMIS TRAMPKARZY W KĘDZIERZYNIE

Trampkarze MKS Kluczbork, grający w 1 Lidze, zanotowali cenny remis 0 : 0 na gorącym terenie w Kędzierzynie!

Nasza drużyna po zwycięskim meczu z OKS Olesno pojechała do Kędzierzyna na mecz z tamtejszym Chemikiem. To bardzo wymagający rywal, a z tego gorąco terenu przywozimy do Kluczborka 1 punkt.

Spotkanie było całkowicie pod naszą konsolą, ale zabrakło przysłowiowej kropki nas “i”. W porównaniu do poprzedniego spotkania z OKS Olesno, gdzie roztrwoniliśmy dużą przewagę i popełniliśmy katastrofalne błędy w obronie, tym razem w obronie pełna koncentracja. Tym razem zawiodła skuteczność, pomimo dużej liczby strzowionych sytuacji. Prawda piłkarska mówi, że liczy się tylko to co w sieci. Cieszyn się z tego punktu i bardzo go szanujemy. Taką relację z meczu przekazał nam trener Kamil Kamienik.

My życzymy naszym chłopakom zwycięstwa w najbliższym spotkaniu z MKS Pogoń Prudnik. Mecz 25.03 o godzinie 11:00, zapraszamy!