Komentarze po meczu ze Stalą

???? Komentarze po meczu ze Stalą Brzeg. Rozmawialiśmy z Dominikiem Lewandowskim i trenerem Michałem Honcem. Już w piątek o godzinie 17:00 zapraszamy na nasz stadion. Zagramy z LKS Goczałkowice Zdrój.

– Cieszę się, że moja dyspozycja dzisiaj była na wysokim poziomie – cieszył się po spotkaniu Dominik Lewandowski. – Stwarzałem sytuacje dla kolegów z drużyny, również sam dla siebie, szkoda że nie udało mi się strzelić bramki. Czułem od rana, że jestem w dobrej dyspozycji i można powiedzieć, że to był mój dzień – mówi zawodnik. – Na pewno liczymy na naszych kibiców w najbliższym spotkaniu, aby wierzyli w nas i w drużynę, że będziemy wysoko w tabeli.

– Uważam, że zagraliśmy bardzo dobre spotkanie od pierwszej do ostatniej minuty – mówi trener Michał Honc. – Cały zespół pokazał charakter i swój pomysł na grę. Jesteśmy drużyną i wygraliśmy zasłużenie. Pokazaliśmy, że na każdym centymetrze boiska jesteśmy lepsi od Stali. Analizowaliśmy mecze przeciwnika. Staraliśmy się znaleźć ich słabe punkty. Przed mocnymi stronami się ustrzegliśmy, a słabe punkty wykorzystaliśmy i mamy korzystny wynik. – Zapraszam na stadion już w piątek, żeby nas wspierać a my obiecujemy walkę taką jaka była w Brzegu – dodaje trener.