Bez kategorii

MKS – Olimpia: Trenerski dwugłos

– Zawsze będziemy zadowoleni z remisu na wyjeździe i zawsze szanować zdobyty tam punkt – podsumował piątkowy mecz MKS Kluczbork – Olimpia Elbląg trener gości Adam Boros. Wcześniej powiedział: – Warunki dziś nie sprzyjały, było bardzo duszno. To, na co stać było oba zespoły, pozostawiły na boisku. W mojej opinii – przynajmniej pod względem sytuacji – byliśmy troszeczkę bliżsi zwycięstwa. Można było pokusić się o zdobycie bramki, podejmując inne decyzje.

– Zgodzę się z trenerem, bliżej zwycięstwa jeśli chodzi o sytuacje byli goście. Myślę, że przede wszystkim jakość tego zespołu była zdecydowanie większa od naszego. To znaczy widać było większe zrozumienie u zawodników, dłużej utrzymywali się przy piłce i lepiej się prezentowali. Wynik przyjmuję z zadowoleniem, gdyż o ten punkt było dziś bardzo ciężko. Moi piłkarze nie są zadowoleni ze swojej gry i na pewno każdy z nich będzie miał czas na przemyślenia – opiniował piątkowe spotkanie trener Andrzej Konwiński.

fot. http://mkskluczbork.pl/