- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Przed nami gra kontrolna numer 3!

Przed nami kolejny mecz kontrolny, w którym naszym rywalem będzie pierwszoligowa Odra Opole!

W nadchodzącym spotkaniu MKS Kluczbork będzie miał okazję zmierzyć się z lokalnym rywalem, Odrą Opole, która gra w pierwszej lidze. To będzie niezwykle wymagający mecz dla naszego zespołu, ponieważ Odra Opole pokazała się na jesień z dobrej strony i nie ukrywa swoich aspiracji awansu do Ekstraklasy!

Spotkania sparingowe to idealna okazja dla zawodników, aby sprawdzić swoje umiejętności i dostosować się do rygorów gry. Nasz zespół będzie miał możliwość zmierzenia się z doświadczonymi zawodnikami, a dla trenerów będzie to doskonała okazja aby ocenić formę swoich podopiecznych. Mecz ten napewno dostarczy naszemu sztabowi wielu cennych materiałów do analizy.

Trener Łukasz Ganowicz: Jako trener jestem bardzo zadowolony, że zagramy z pierwszoligową drużyną. Będę mógł zobaczyć swoich zawodników na tle mocnego rywala i mam nadzieję, że ten sparing da nam same dobre wskazówki na przyszłą pracę. Liczę na dobrą grę mojego zespołu.

Dla kibiców będzie to również świetna okazja, aby zobaczyć swoich ulubionych piłkarzy na boisku i w końcu poczuć atmosferę piłkarskiego meczu.

Mecz MKS Kluczbork kontra Odra Opole odbędzie się w Opolu, Centrum Sportu, ul. Wandy Rutkiewicz, o godzinie 11:30.

Będziemy śledzić ten mecz z ogromnym zainteresowaniem i przekazujemy naszym zawodnikom pełne wsparcie. Liczymy, że pokażą oni charakter i będą dobrze prezentować się podczas tej rywalizacji na tle pierwszoligowca.

Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie!